Меню

Про нас

Головна / Про нас

Виїзд дизайнера безкоштовно !

Залишити заявку

Про нас

Firanka & Студія штор

Студія текстилю «Firanka» пропонує Вам зануритися в світ домашнього затишку і комфорту. Текстиль в будинку - це найважливіший елемент інтер'єру

Спеціально навчені дизайнери в наших фірмових салонах із задоволенням допоможуть Вам зробити вибір і завершити створення неповторного інтер'єру і вишуканого стилю Вашого будинку. Текстильне оформлення інтер'єру може включати в себе дизайн і пошиття штор, гардин, ламбрекенів, монтаж ролет, римських, французьких і австрійських штор. Ми можемо прикрасити Ваш будинок вишуканими покривалами і скатертинами ручної роботи.

Клієнти, які вже зробили свій вибір і звернулися в нашу студію, на своєму особистому досвіді переконалися, що співпраця з нами грунтується не тільки на послугах і товар високої якості, але і на довірі, глибокій повазі і персональному ставленні до кожного клієнта. За час роботи з багатьма нашими клієнтами ми просто подружилися, вони заходять до нас в студію в гості і рекомендують нас своїм друзям. Наш девіз - якість і професіоналізм на першому місці. Тому ми дорожимо своїм ім'ям і репутацією, адже репутацію створюють все життя.

Звертайтесь

Контакти